خرید دانخوری بشقابی مرغداری صنعتی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

خرید دانخوری بشقابی توسط مرغداران باعث توزیع یکنواخت دان در بین مرغ ها شده و باعث رشد یکنواخت آن ها می شود. این نوع دانخوری علاوه بر مرغداری سنتی در مرغداری صنعتی نیز استفاده می شود.
با توجه به این که توزیع مناسب دان در مرغداری های صنعتی بسیار مورد توجه قرار می گیرد مرغداران در رابطه با این موضوع و جهت بهره وری بالاتر خرید دانخوری بشقابی را ترجیح می دهند.
خرید دانخوری بشقابی که امروزه متقاضیان زیادی دارد با قیمت مناسبی در نمایندگی های فروش می توان انجام داد. همچنین مرغداران برای حفظ بهداشت سالن اغلب از این نوع دانخوری استفاده می کنند.
مرغداری های صنعتی به دلیل قابلیت های بسیار بالای دانخوری بشقابی استفاده از آن را در سالن پرورش مرغ ها ترجیح می دهند. این نوع دانخوری به راحتی قابل شست و شو و ضدعفونی کردن است.

قیمت دانخوری بشقابی

قیمت دانخوری بشقابی :

با توجه به مطالب گفته شده و مشخصات فنی این مدل بدیهیست قیمت های متفاوتی در بازار وجود داشته باشد.این شرکت به مرغدار توصیه می کند قبل از تهیه محصول از جزییات وکیفیت این محصول اطلاع کامل داشته و از طریق مشاوران متخصص این امر برای کسب آگاهی بیشتر استفاده نموده،تا شرکت های سود جو نتوانند از عدم آگاهی شما به نفع خود استفاده کنند.

خرید دانخوری بشقابی :

این شرکت در راستای افزایش کیفیت محصولات خود و ممچنین ارتقا آن دستخوش تغییراتی اساسی و مکانیزه در جهت بهبود این سیستم شده است. و همچنین در خرید این سیستم توانسته با دسترسی به سایت از خرید آنلاین این محصول، اقدام نمایید.تا بدون واسطه و به قیمت درب کارخانه محصول خود را خریداری کنید.

خرید دانخوری بشقابی

صادرات دانخوری بشقابی :

شرکت ما با توجه به همگام بودن تکنولوژی های روز جهان در ساختار این محصول، و آخرین استاندارد های جهانی از لحاظ کیفیت توانسته این مدل را به تمام نقاط جهان عرضه نماید. لازم به ذکر است ارزان بودن این سیستم توجه بسیاری از مرغداران خارجی را جلب کرده است.

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن